Nagłówek artykułu

Rozpoczynając przygodę z blogowaniem nigdy nie myślałem, że wyjdę poza ramy dwóch początkowych cykli wpisów, tj. Język C# dla początkujących oraz Język C# dla zaawansowanych.

Wraz z upływem czasu rozpoczynałem nowe serie wpisów a sam blog zaczął się rozrastać. Z drugiej strony upłynęło już kilka lat od powstania pierwszych wpisów a niektóre z nich mogą już być nieaktualne. Niezmiernie ciężko jest jednej osobie nadążyć za tym wszystkim i aktualizować starsze wpisy. Dodatkowo (za co bardzo dziękuję!) mam niezwykle uważnych Czytelników, którzy zwracają uwagę na błedy, literówki lub informują mnie o potrzebie zaktualizowania konkretnego wpisu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dodałem nagłówek każdego artykułu: Nagłówek wpisu Możecie w nim znaleźć informacje dotyczące autora danego wpisu (jestem otwarty na współpracę), datę publikacji oraz 3 przyciski. Dwóch pierwszych nie będę tłumaczył . Trzeci z nich przekieruje Was do formularza kontaktowego wraz z wypełnionym tytułem wiadomości - jeżeli macie jakieś pytania/watpliwości/poprawki: od tego momentu będziemy mieli ułatwiony kontakt.

Reklamy

Od pewnego czasu możecie również zobaczyć reklamy na blogu. Wyświetlam jedynie reklamy pionowe znajdujące się pod panelem nawigacyjnym artykułów. Moim zamysłem nigdy nie było nachalne wyświetlanie reklam jak na niektórych portalach. Pojawiła się jedynie kwestia drobnej monetyzacji pozwalającej pokryć koszta hostingu, domeny czy być drobnym bonusem do czasu poświęconego na przygotowywanie kolejnych wpisów.

Jeżeli używacie jakichś wtyczek blokujących reklamy będę bardzo wdzięczny za wyłączenie blokady dla tego bloga i dołożenie cegiełki do jego rozwoju. W najgorszym wypadku widok dla danego artykułu będzie wyglądał tak jak na poniższym zrzucie ekranu (dzięki za wyrozumiałość ): Nagłówek wpisu

Doceniasz moją pracę? Wesprzyj bloga 'kupując mi kawę'.

Jeżeli ten blog wniósł realną wartość w Twoje życie, pomógł Ci znaleźć pierwszą pracę lub rozwinąć obecne umiejętności...będę wdzięczny za wsparcie w każdej postaci wraz z wiadomością, którą będę miał przyjemność przeczytać.

Popularne w świecie IT rozwiązanie pozwala na wsparcie twórców w bardzo prosty sposób umożliwiający drobny przelew (5, 10, 15zł lub dowolna kwotę) wraz z wiadomością, która potem trafi do autora.

Z góry dziekuje za każde wsparcie - i pamiętajcie, wpisy były, są i będą za darmo!